OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Dwudziesta Trzecia Niedziela Zwykła

- 10 września 2017 –

 

  1. We środę, 13 września, spotkanie formacyjne Rodziny Radia Maryja. O godz. 1045 różaniec, a o godz. 1130 Msza św.

 

  1. We czwartek, 14 września, Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Po każdej Mszy św. możliwość ucałowania relikwii Krzyża św.

 

  1. Odpowiadając na prośby naszych Parafian, abyśmy w naszej świątyni modlili się w intencjach Ojczyzny, o jedność Polaków, dlatego każdego 16 dnia miesiąca wprowadzamy Mszę św. w tej intencji. Jeżeli 16 wypadnie w sobotę, będzie to Msza św. o godz. 1130, jeśli w inny dzień tygodnia, będzie to Msza św. o godz. 1800. Zapraszamy więc na pierwszą Mszę św. w intencji Ojczyzny, w sobotę, 16 września, o godz. 1130. Zachęcamy wszystkich do wspólnej modlitwy!

 

  1. W przyszłą niedzielę, trzecią miesiąca, zapraszamy na spotkanie Świeckiego Zakonu Karmelitańskiego i Czcicieli Matki Bożej Szkaplerznej. Spotkanie rozpocznie się w kościele o godz. 1415.

 

  1. Ubiegłej niedzieli rozpoczęliśmy zapisy dzieci z klas trzecich szkół podstawowych do pierwszej Komunii świętej. W związku z tym przygotowaniem prosimy rodziców kandydatów do Pierwszej Komunii św. o złożenie odpowiednich deklaracji, które upoważnią nas do pracy z Waszymi dziećmi. Druki deklaracji można pobrać dziś w zakrystii lub w tygodniu w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Trzeba je złożyć do dnia 29 września w kancelarii parafialnej. Dzieci nie należące do naszej parafii, a chcące przyjąć Pierwszą Komunię świętą w naszym kościele, zobowiązane są do uzyskania właściwego pozwolenia z parafii swego zamieszkania. Przygotowania rozpoczną się z miesiącem październikiem bieżącego roku. Pierwszą Komunię św. przewidujemy na niedzielę 13 maja 2018 roku na Mszy św. o godz. 1130. Deklaracje do odebrania w zakrystii.

 

  1. Młodzież z naszej parafii, która chce przystąpić do sakramentu bierzmowania w 2018 roku, składa swoje deklaracje do dnia 29 września w kancelarii parafialnej. Deklaracje można otrzymać dziś w zakrystii.

 

  1. Przypominamy o odbiorze zdjęć z Pierwszej Komunii św. w kancelarii w dniach i godzinach urzędowania.

 

  1. Podajemy nowy adres internetowy parafii: www.wroclaw.karmelicibosi.pl

 

  1. W ubiegłym tygodniu, Miłosierny Bóg, powołał do siebie: śp. Przemysława Ułasiewicz i  śp. Teresę Liworz. Za nich i wszystkich naszych bliskich zmarłych, módlmy się: Wieczny odpoczynek...